PIKNIKI INTEGRACYJNE


Imprezy integracyjne to świetna okazja do spotkań poza miejscem, gdzie na co dzień spędzamy bardzo dużo czasu. Korzystając z możliwości AKUKU mają Państwo okazję spędzić czas integrując się w grupie obcując z przyrodą i zwierzętami. Do Państwa dyspozycji oddajemy animatorów, ognisko, grill, bryczkę, wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw, mini zoo i wiele innych atrakcji.

Po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu i doprecyzowaniu terminu prosimy o przesłanie na adres mailowy wnuczek_michal@o2.pl odpowiedniego formularza zgłoszeniowego do 3 dni od daty ustalenia terminu wycieczki. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia Akademia Kreowania Uzdolnień Każdego Urwisa przesyła w formie sms lub maila do 7 dni od daty otrzymania zgłoszenia. W przypadku braku otrzymania potwierdzenia prosimy o kontakt pod nr 501365131

Warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach edukacyjnych jest wypełnienie obowiązkowego oświadczenia dotyczącego zapoznania się z treścią regulaminów (brak w pełni wypełnionego przez rodzica oświadczenia jest jednoznaczne z niewyrażeniem zgody na przebywanie dziecka na terenie AKUKU a co za tym idzie uczestnictwa w warsztatach), zgoda dotycząca rejestracji zdjęć w celach marketingowych jest nieobowiązkowa.  Oświadczenia dotyczące zapoznania się z treścią regulaminu dostarczają Państwo w dniu wycieczki.

Dokumenty do pobrania:
Clock

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek Nieczynne
Wtorek - Piatek 11:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 19:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Cennik

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem Akademii:

bez ograniczeń czasowych 15 zł
z animatorem
400 zł / do 10 uczestników
+ 20 zł / za dodatkowego uczestnika
bez animatorem
200 zł / do 15 uczestników
ZAPYTAJ O RABAT !
czynne od wtorku do niedzieli:
każda rozpoczęta godzina 25 zł
od 50 zł / osoba
od 15 zł / osoba
dopłata za dodatkowe atrakcje

Znajdź nas!