ZAJĘCIA POZALEKCYJNE


Cyrkowanie

Zapraszamy na zajęcia artystyczno-ruchowe dla dzieci i młodzieży. Ogólnorozwojowy program, który łączy założenia sztuki cyrkowej z wykorzystaniem pedagogiki cyrku, jako metody w edukacji dzieci i młodzieży.

Prowadzone przez nas zajęcia są skierowane bezpośrednio na rozwój kreatywności, nabywanie umiejętności i zwiększanie motywacji. Poprzez stosowane ćwiczenia aktywizujemy i integrujemy pracę obu półkul mózgowych dla jednoczesnej poprawy samopoczucia, budowania pewności siebie, samodyscypliny, opanowania i precyzji, a także polepszenia koncentracji, odporności na stres i umiejętności pracy w grupie.

Przedstawiamy żonglerkę oraz cyrk, jako formę zabawy i rozrywki, która w postaci animacji jest doskonałą alternatywą dla gier komputerowych i telewizji.

Żonglerka, ekwilibrystyka, akrobatyka, zręczność, koordynacja, równowaga, to główne kierunki, według których prowadzimy nasze zajęcia. Zapoznajemy się z szeregiem rekwizytów cyrkowych pozwalając na indywidualny wybór i wspierając odpowiednio rozwój umiejętności w konkretnych dziedzinach.

Zajęcia są wsparciem dla ogólnego rozwój psychofizycznego, koordynacji wzrokowo-ruchowej, która jest niezbędna do nauki czytania i pisania, a także dla budowania równowagi, zwinność i refleksu. Ćwiczenia mają na celu poprawę koncentracji, rozwój spostrzegawczość oraz zapamiętywania. Wspomagają i pobudzają rozwój szeregu czynników inwencji twórczej i ekspresji ruchowej.

Clock

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek Nieczynne
Wtorek - Piatek 11:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 19:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Cennik

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem Akademii:

bez ograniczeń czasowych 15 zł
z animatorem
400 zł / do 10 uczestników
+ 20 zł / za dodatkowego uczestnika
bez animatorem
200 zł / do 15 uczestników
ZAPYTAJ O RABAT !
czynne od wtorku do niedzieli:
każda rozpoczęta godzina 25 zł
od 50 zł / osoba
od 15 zł / osoba
dopłata za dodatkowe atrakcje

Znajdź nas!